Top

Restoran ve Kafeler Hava Kirleticilere Karşı Rahat bir NEFFES Alacak

Neffes Hava Temizleyici / Bizden Haberler  / Restoran ve Kafeler Hava Kirleticilere Karşı Rahat bir NEFFES Alacak
Restoran için hava temizleme cihazı
21 Eki

Restoran ve Kafeler Hava Kirleticilere Karşı Rahat bir NEFFES Alacak

Uzun süren bir sessizliğin ardından tekrar misafirlerine kapılarını açan yeme-içme ve eğlence sektörü sosyal temasın en yüksek olduğu alanların başında geliyor. İnsanların uzun süre birlikte vakit geçirdiği ve sosyal temasın yüksek olduğu bu alanların hava temizliği ve kalitesi toplum sağlığı açısından çok ciddi önem arz ediyor. Bu nedenle restoran, kafe ve eğlence mekanlarında temiz hava ve hijyenik bir ortam yaratmak için pek çok düzenleme hayata geçirildi. Aşılama oranlarının yükselmesi ve pandemi kısıtlamalarının kaldırılmasıyla eski günlerine dönen ve normalleşmeye başlayan işletmeler yoğun doluluk oranlarına ulaştılar. 

Özellikle iç mekanlarda genel temizlik ve hijyenin yanı sıra hava sterilizasyonu da oldukça öne çıkıyor. Özellikle, sürekli olarak havalandırılamayan iç mekanlarda hava yoluyla yayılan bulaşıcı hastalıkların bulaş oranı ve riskini minimuma indirmek için hava temizleme cihazı kullanımı bir zorunluluk halini alıyor. 

Yapılan araştırmalar da özellikle UV-C ve HEPA filtreler içeren hava temizleme cihazlarının restoran, kafe ve kapalı eğlence mekanlarında enfeksiyon riskini önemli ölçüde azalttığını gösteriyor. 

56 yıllık tecrübesiyle iklimlendirme sektörünün öncülerinden Form, yüzde 100 yerli üretim Hava Temizleyici NEFFES ile restoran, kafe ve yemekhane gibi toplu alanların havasını temizliyor. NEFFES, standart hava temizleme cihazlarından farklı olarak, içerdiği UV-C teknolojisi ve HEPA filtresi ile çifte koruma sağlıyor. Mantar, bakteri ve zararlı mikroorganizmaları yok eden bu üstün teknoloji sayesinde iç ortam havasının dezenfeksiyonunu sağlayan NEFFES, UV-C ışık sisteminin yardımıyla zararlı mikroorganizmaların DNA/RNA hücre yapılarını kalıcı şekilde bozarak, havada tutunmalarını engelliyor. Bu sayede, insanların bir arada bulunduğu kalabalık mekanların havası temiz ve güvenli hale geliyor. 

İnsanların sürekli olarak bulunduğu restoranlar, kafeler, ve yemekhaneler gibi alanlara taze ve temiz hava sağlamak adına oldukça etkili bir teknolojiye sahip olan NEFFES; bu alanların hava kalitesini arttırarak, solunum yoluyla herhangi bir hastalığa yakalanma riskini minimuma indiriyor. 

Kapalı alanların boyutlarına göre farklı kapasitelerde iki farklı model olarak geliştirilen NEFFES, ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Form Endüstri Ürünleri firmamızın uzman satış personeli ile iletişime geçebilirler. Sağlıklı bir nefes için NEFFES!

Neffes Hava Temizleyici